Волонтери, медики та журналісти  - це люди, які часто випереджуючи саму державу, опинилися на передовій духу і підтримали бійців на ранніх стадіях війни, коли країна не була готова до агресії Росії. У тому, що ми не втратили частину території, безумовно, їхня велика заслуга. Це чисті серцем люди, які об’єдналися та показали, як потрібно давати ворогу відсіч. Не випадково кажуть, що наші бійці протрималися перші місяці війни саме завдяки зусиллям цих людей.

  Але й вони потребують допомоги. Навіть на рівні держави сьогодні їх прирівнюють до учасників бойових дій. Це патріотичні, працездатні та стресостійкі люди, які часто забували про власні потреби, зосереджуючись на вирішенні проблем державного значення. Війна жорстко тестує людей на міцність, мужність, чесність, і всі ці якості волонтери, журналісти, медики проявили і не раз, що неодмінно має бути оцінено роботодавцями.

  Центр AXIOS готовий допомогти їм у трьох ключових напрямках: працевлаштування, підвищення кваліфікації та психологічна підтримка. Ми розуміємо, як багато волонтери, медики та журналісти зробили для нашої держави, тому вважаємо, що це добра нагода і нам стати їм корисними. Якщо ви прагнете й надалі допомагати воїнам, ми допоможемо вам знайти роботу з частковою зайнятістю. Переконані, багато роботодавців охоче відкриють двері своїх компаній для людей, які прагнуть самореалізації та особистих звершень і в мирному житті. Якщо вам бракує часу у зв’язку з потребою бути корисними українським бійцям, ми готові надати вам допомогу у пошуку роботи. Віримо, що це люди, які стануть кращим активом компанії та створять передумови для її процвітання.  

Віримо, що це люди, які стануть кращим активом компанії та створять передумови для її процвітання.

 • Працевлаштування

  Працевлаштування

  Працевлаштування

  Професійна команда Центру AXIOS поверне вам впевненість, надасть всю необхідну інформацію та допоможе знайти гідне вас місце роботи.

  Детальніше
 • Юридична консультація

  Юридична консультація

  Юридична консультація

  Важливим напрямком діяльності Центру AXIOS є юридичні консультації захисників України та їх родин щодо гарантованих законами прав та пільг.

  Детальніше
 • Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Щоб допомогти вам отримати хорошу роботу та гідну винагороду за неї, ми пропонуємо пройти курси чи відвідати семінари, поповнити скарбничку навичок, а відтак заручитися додатковою впевненістю.

  Детальніше

 

Михайло Мартищук. Керівник HR-відділу

Свого часу я пройшов тернистою стежиною, тепер йду тією яку шукав. Головне для мене – це родина, яка
отримує від тебе тепло та турботу.
Тож маючи певний досвід, хочу ділитися та направляти людей не йти
складним шляхом.
Впевнено рухатись у світле майбутнє, бути прикладом для інших, навчитись любити та поважати близьких, бути стриманим і обачним, вчитись прощати близьких серцю людей. Маючи за плечима такий набір – кожен зможе подолати будь-які складнощі в житті. Все залежить тільки від нас самих, і нам вирішувати, на яке майбутнє ми заслуговуємо.

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close