Психологічна підтримка для рідних тих, хто ще воює

Коли війна починає свою сувору ходу, під найбільший удар попадають рідні тих, хто йде воювати. Чекати, хвилюватись, боятись – це лише слова, а справжні емоції, які вам доводиться приховувати, набагато глибші та болючіші. Стрес, пережитий за тривале очікування, – неабияке випробування.
Тому батьки, дружини і навіть дітки тих, кому зараз ми завдячуємо спокійному життю, для нас теж герої. Ви підтримуєте бійця, що стає головною мотивацією кожного захисника зберегти власне життя та повернутися додому живим. Розуміємо, як це складно в коротких телефонних розмовах стримувати сльози, жартувати, коли хочеться плакати, підтримувати, коли сам потребуєш підтримки.
Як саме боротися з обставинами та перемагати – ви можете порадитися з психологами нашого центру AXIOS. Їхні послуги – безкоштовні для вас, а поради – професійні.
Така психологічна підтримка корисна буде і вам, і важливою буде для ваших синів та чоловіків, оскільки ваш спокій – додаткова впевненість для тих, хто воює. Наші психологи порадять, як правильно боротися зі стресом, як не впасти у відчай та як найкраще підтримати рідну людину, яка на фронті. Сподіваємося, що підтримка центру AXIOS допоможе вам дочекатися з війни найрідніших людей з найменшою шкодою для вашого психологічного та фізичного стану.
Також ми можемо провести для Вас консультацію дистанційно, за допомогою Skype, телефону чи іншого зручного для Вас способу.

 • Працевлаштування

  Працевлаштування

  Працевлаштування

  Професійна команда Центру AXIOS поверне вам впевненість, надасть всю необхідну інформацію та допоможе знайти гідне вас місце роботи.

  Детальніше
 • Юридична консультація

  Юридична консультація

  Юридична консультація

  Важливим напрямком діяльності Центру AXIOS є юридичні консультації захисників України та їх родин щодо гарантованих законами прав та пільг.

  Детальніше
 • Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Щоб допомогти вам отримати хорошу роботу та гідну винагороду за неї, ми пропонуємо пройти курси чи відвідати семінари, поповнити скарбничку навичок, а відтак заручитися додатковою впевненістю.

  Детальніше

Вікторія Бурова. Керівник служби психологічної підтримки
Кризовий консультант, психотерапевт, сертифікований гештальт-терапевт.
Важливою темою моєї професійної діяльності стала тема КРИЗ і ТРАВМ.
Події 2013 року запустили значимі процеси як на рівні країни, так і в моїй особистій історії.
З 2013 року я працювала волонтером-психологом, допомагаючи учасникам протестних акцій і членам їх сімей, будучи членом ГО “Ассоціації фахівців з подолання наслідків кризових подій”.
У 2014 році працювала за контрактом в проекті БФ “Каритас Україна” – “Психологічний супровід постраждалим (членам родин, свідкам) масових протестів в Україні”.
Паралельно з роботою за контрактом продовжувала волонтерську роботу з військовими, пораненими в госпіталях, членами їх сімей. Проводила очні і телефонні консультації.
З 2015 року – психолог, психотерапевт, координатор київського представництва Всеукраїнської мережі центрів психологічної допомоги “КРОК НАЗУСТРІЧ” : робота з людьми, що зіткнулися з діями в зоні АТО (військові, вимушені переселенці).
За час волонтерської діяльності, роботи за контрактом і роботи в психологічному центрі я отримала хороший досвід і пройшла безліч навчальних семінарів. Це зробило мою роботу якіснішою і дало можливість залишатися на гребені актуальних подій, удосконалюючись у своїй професії.
Досвід роботи з людьми, які зіштовхнулися з актуальними травматичними подіями (військові, поранені, вимушені переселенці, волонтери, учасники протестних акцій);
досвід власних непростих переживань, уміння бути в них і/або поряд з ними, забезпечуючи безпеку і опору;
уміння підтримати, шанобливо віднестися до людини, що знаходиться в складних життєвих обставинах дають можливість бути успішним консультантом в кризовій зоні.
Зумію:
– підтримати і направити,
– бути поруч, ділитися досвідом з Вами,
– допомагати визначати потребу і способи її реалізації,
– бути чутливою і відповідальною!
МОЯ ОСВІТА І ДОСВІД БУДУТЬ ОПОРОЮ УСПІШНОГО КОНСУЛЬТУВАННЯ І ТЕРАПІЇ!

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close