Ми хочемо і можемо допомогти вам у працевлаштуванні, грамотно проконсультувати та підготувати до зустрічі з роботодавцем. Професійна команда Центру AXIOS поверне вам впевненість, навіть якщо ви давно не працювали за фахом, надасть всю необхідну інформацію та допоможе знайти гідне вас місце роботи. У нашому колективі панує атмосфера глибокої поваги до захисників України та їх родин, і ми прагнемо зробити все можливе, аби люди, котрі боронили нашу свободу, мирне небо та незалежність отримали належну роботу та шанс на професійну самореалізацію. Чекаємо та пропонуємо скористатися нашими знаннями та вміннями.

 • Працевлаштування

  Працевлаштування

  Працевлаштування

  Професійна команда Центру AXIOS поверне вам впевненість, надасть всю необхідну інформацію та допоможе знайти гідне вас місце роботи.

  Детальніше
 • Юридична консультація

  Юридична консультація

  Юридична консультація

  Важливим напрямком діяльності Центру AXIOS є юридичні консультації захисників України та їх родин щодо гарантованих законами прав та пільг.

  Детальніше
 • Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Щоб допомогти вам отримати хорошу роботу та гідну винагороду за неї, ми пропонуємо пройти курси чи відвідати семінари, поповнити скарбничку навичок, а відтак заручитися додатковою впевненістю.

  Детальніше

Михайло Мартищук. Керівник HR-відділу

Свого часу я пройшов тернистою стежиною, тепер йду тією яку шукав. Головне для мене  - це родина, яка
отримує від тебе тепло та турботу.
Тож маючи певний досвід, хочу ділитися та направляти людей не йти
складним шляхом.
Впевнено рухатись у світле майбутнє, бути прикладом для інших, навчитись любити та поважати близьких, бути стриманим і обачним, вчитись прощати близьких серцю людей. Маючи за плечима такий набір - кожен зможе подолати будь-які складнощі в житті. Все залежить тільки від нас самих, і нам вирішувати, на яке майбутнє ми заслуговуємо.

Олег Бегеба. HR-менеджер

Бачив бiль і кров - це прикро та страшно. Це дiйсно - дуже страшно … Кажуть, до цього можливо звикнути … Звичайно, можливо … Людина -  така icтота, що може звикнути і до болю, і до страху …
Однак, що цi  бiль та страх коять з вашим серцем, душею і близкими вам людьми ..!? ВИ - про це замислювались? ..
Яку б внутрiшню ситуацiю ви не пережили, необхiдно продовжувати жити далi … І не тiльки жити, але й кохати, працювати і, звичайно, - вiдпочивати. Отже питання: Особисто ви - це можете ..?! Особливо останнє …? Ви скажите, щоб добре вiдпочивати, необхiдно добре заробляти … Повнicтю з вами згоден … Якщо ви з ряду саме тих людей, що шукають будь-якi можливостi для досягнення мети, не шукаєте сотню причин жалiти себе і звинувачувати в усiх своїx невдачах оточуючих .. буду особисто радий потиснути вам руку, щиро вислухати та допомогти … Чому.!? Тому що сам пройшов цим шляхом …

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close