Активності

Центр AXIOS пропонує різноманітні активності, які можуть пришвидшити адаптацію колишніх військових до мирного життя та допоможуть віднайти себе як професіонала. Ми готові запропонувати коворкінг (можливість працювати на території центру двічі на тиждень), дитячу кімнату (де ви зможете залишити діток, які навчатимуться та гратимуться під контролем досвідчених фахівців), лекції, семінари, майстер-класи, зустрічі з цікавими людьми та проект «Зроби своїми руками».

Центр AXIOS пропонує захисникам України скористатися можливістю відвідати лекції на актуальні теми з фаховими спікерами. Взнайте більше про посттравматичний стрес та шляхи його подолання, краще підготуйтеся до пошуку роботи й зустрічі з працедавцем, знайдіть нові цілі у мирному житті. Наш Центр сьогодні націлений на створення комфортних умов для особистісного зростання кожного, хто звернувся та готовий до плідної взаємодії.
Нові знання – це, мабуть, найбільша цінність, якою ми готові з вам поділитися. Наш перелік лекцій буде й надалі поповнюватися цікавими та актуальними темами, які допоможуть вам по-новому подивитись на світ та знайти нових знайомих. Розвивайтесь, ставайте впевненішими, відкривайте в собі нові таланти та знаходьте нові перспективні напрямки для самореалізації!

Наші лекції:
- Постравматичний стрес. Міфи та реальність.
- Пошук роботи. між «хочу», «можу» і «треба».
- Повноцінність життя. Всебічна турбота про себе в духовному та фізичному плані.
- Правила складання резюме.
- Стресс-менеджмент. 3Д-менеджмент.
- Перший контакт з роботодавцем.
- Основні помилки в написанні резюме.
- Подолання комунікативної прірви з тими, хто побував ТАМ.

Ми впевнені, що бійці, які пройшли війну, це люди з відкритим серцем та готові допомогти там, де особливо необхідна їхня участь. Ми можемо змінювати світ навколо себе¸ давайте розпочнемо з маленьких речей. Ми неодноразово, проходячи повз сквери, у парках поблизу нашого дому бачимо зламані лавки, не пофарбовані чи полагодити дитячий майданчик. Тож чому б цього не зробити? Центр AXIOS пропонує вам фінансову допомогу для добрих справ, а з вашого боку потрібні відповідні вміння та бажання полагодити те, що потребує вправних чоловічих рук. Зверніться до нас, і ми разом зробимо наше життя комфортнішим!

Як навчитись боротися зі стресом, переживати драматичні події, міцно стояти на ногах, навіть коли все складається не на вашу користь, мабуть, такими вміннями володіти хоче кожен. Якщо ви були на межі, знаєте, що таке відчай, хочете зміцніти – пропонуємо зустрічі з тими, хто зі воював зі смертю і виграв у неї цей поєдинок. Розповіді бійців про непрості воєнні будні, постійний ризик та поради, як вистояти всупереч усім невзгодам, – цінний досвід. Їм можна вірити, бо це ті люди, яким ми завдячуємо спокійним життям, можливістю працювати та виховувати дітей, – наші захисники. Їхній досвід – це приклад незламності, міцності духу та вміння вистояти навіть в найбільш жорстких обставинах. Їх варто почути, аби зрозуміти, що руки не можна опускати, боротися потрібно до останнього та пам’ятати, що попереду нас очікують не лише випробування, а й багато приємних подій.

Гуртом батька легше бити, а працювати – і поготів! Трудитися в колі побратимів та однодумців стане не тільки приємніше і веселіше, але і набагато результативніше! Для всіх, хто захищав Батьківщину, а зараз пробує свої сили у власних проектах чи роботі на себе, Центр Axios надає послуги коворкінгу.
Відтепер ви безкоштовно можете працювати в нашому затишному, комфортному та облаштованому приміщенні.
Ми з радістю вам надамо:
- Робоче місце в офісі, розташованому в центрі Києва.
- Комфортні умови для праці.
- Високошвидкісний Wi-Fi.
- Водичку, чай-каву та решту зручностей.
У разі необхідності наші спеціалісти завжди готові допомогти вам в роботі, надавши юридичну консультацію чи поради в сфері бухобліку, ведення звітностей та інших питань щодо власної справи.
Чекаємо на Вас в Центрі AXIOS кожної середи.

Успіх приходить до наполегливих. Тяжкою працею, тернистим шляхом щодня ми прямуємо вгору. Кожен до своєї, власної, заповітної мети. Повертаючись до мирного життя, до покинутого ремесла, чи взагалі, починаючи знову все з самого початку, дуже важливо не наробити помилок. Добре також мати чітке розуміння, куди рухатись, що і яким чином робити.
Саме для тих, хто не хоче марнувати свій час на застарілий метод проб та помилок, хто готовий підкоряти нові горизонти, реалізовувати всі можливості, втілювати в життя власні проекти, Центр AXIOS презентує проект «Разом до успіху». У рамках регулярних зустрічей ми запрошуємо поділитися досвідом кращих успішних Атовців. Вони, ваші побратими, відомі суспільні діячі чи успішні бізнесмени, поділяться досвідом започаткування власних справ та розвитком успішних проектів.
З чого почати? Як стартувати з власною ідеєю, чи може підхопити існуючу справу? Як оригінально розвинути свої починання? Як знайти партнерів та не розгубити друзів? Приходьте, і отримаєте відповіді на ще чимало запитань.
Цікава розмова, душевна компанія, величезний досвід та добра порада – все це допоможе вам не набити гуль на старті і відразу успішно влитись до мирного життя!

  Почати свій бізнес – це означає не лише себе проявити та самоствердити, а й багато у чому змінити власне життя, що особливо важливо чоловікам. Небагато хто стане сперечатися з тим, що найкраща робота - це робота на себе. Власна справа відкриває перед людиною нові горизонти, а для наших захисників – це можливість довести, що й у мирному житті вони на «передовій».
Основним питанням започаткування власного бізнесу є навіть не гроші, а бажання щось робити. Аби стартова сума була меншою, фахівці радять засновувати бізнес з мінімальними ресурсами. З чого починати, яку нішу обрати, а також як зареєструвати своє “дітище”?

Центр AXIOS може стати вам у нагоді, адже для колишніх бійців фахівці Центру надають безкоштовні консультації. Ми зможемо поділитися з вам знаннями в таких напрямках:
Загальні питання започаткування власної справи
Консультації з маркетингу
Допомога в галузі реклами та PR
Консультації з фінансових питань
Юридичні підтримка
Допомога в кадрових питаннях

Рибальський табір воїнів – інноваційний формат відновлення учасників бойових дій.

Організований безкоштовний риболовний відпочинок у культовому місці українських рибалок - Сорокошичах! Саме тут, у плавнях та численних переходах акваторій, до одного з безлічі островів, пришвартовано відомий корабель-готель на воді “Нептун”.

Відібрані групи до 12 чоловік, доповнені волонтерами-рибалками, будуть мешкати поблизу “Нептуна” у наметах розміщених на галявині, тижневими серіями.
Переважно воїни будуть рибалити з облаштованих вимосток поплавковими вудками, а також донними снастями; подекуди виходити на майстер-класи з лову хижої риби з човна, в компанії професійних рибалок-відпочивальників.

ГО “Рибальська Сотня” та Центр  AXIOS запрошують захисників України приєнатися до Рибальський табір воїнів

Набір в групи проводиться за телефоном: 050 438 76 58

Розмовний клуб для всіх тих, хто вивчає англійську та бажає підняти свій рівень практичних знань.

Безглуздо вчити мову лише за підручниками та словниками. Без практичного закріплення мовні навички швидко губляться, а слова та граматика       належним чином не запам’ятовуються. До того ж саме здатність розмовляти іноземною мовою цінують іноземці та роботодавці.

Якщо ваш рівень англійської трохи вище початкового, критично важливо знімати мовний бар’єр шляхом неформальної бесіди.

Чекаємо на зустріч у середу 17 травня о 19:00
Приходьте! Участь безкоштовна!
Київ, вул. Трьохсвятительська 4Б

Просимо заздалегідь реєструватися на захід за телефонами:
050 438 76 58
044 270 69 53

  Центр AXIOS започаткував гарну ініціативу, а саме, курси розмовної української мови.
Запрошуємо захисників України, членів їх родин та волонтерів, які бажають вдосконалювати свої знання з рідної української мови!
Заняття відбуватимуться два рази на тиждень: кожен понеділок та четвер о 18.30-20.00.
Починаємо 22 червня 2017 року.
Перші 5 занять бажаючі вивчатимуть граматику та лексику української мови, далі – розмовну мову.
Заняття проходитимуть під чуттєвим керівництвом чудового викладача з багаторічним досвідом Зайцевої Катерини.

Записуйтесь у групу з вивчення нашої прекрасної мови!

050 438 76 58, 044 270 69 53 понеділок-п’ятниця 10.00-18.00
Усі послуги Центру безкоштовні!

 • Працевлаштування

  Працевлаштування

  Працевлаштування

  Професійна команда Центру AXIOS поверне вам впевненість, надасть всю необхідну інформацію та допоможе знайти гідне вас місце роботи.

  Детальніше
 • Юридична консультація

  Юридична консультація

  Юридична консультація

  Важливим напрямком діяльності Центру AXIOS є юридичні консультації захисників України та їх родин щодо гарантованих законами прав та пільг.

  Детальніше
 • Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Щоб допомогти вам отримати хорошу роботу та гідну винагороду за неї, ми пропонуємо пройти курси чи відвідати семінари, поповнити скарбничку навичок, а відтак заручитися додатковою впевненістю.

  Детальніше

Команда «Центру практичної допомоги захисникам України AXIOS»

 • Тетяна Ростовська
  Тетяна Ростовська
  Випускниця магістерської програми Школи соціальної роботи Києво-Могилянської академії, студентка Києво-Могилянської бізнес школи та соціальна працівниця за покликанням. (більше…)
 • Тетяна Логін
  Тетяна Логін
  Як знайти роботу своєї мрії? Як вдало вибудовувати свою кар’єру? Як стати хорошим спеціалістом в своєму напрямку? (більше…)
 • Олеся Корягіна
  Олеся Корягіна
  Корягіна Олеся Володимирівна, HR менеджер Робота в Центрі AXIOS велика честь, адже дає можливість долучитися до важливої і соціально значимої роботи. (більше…)
 • Анна Туркіна
  Анна Туркіна
  Туркіна Анна Вікторівна, HR менеджер Знайди самого себе - своє покликання, свій унікальний шлях,- ось те, що допоможе тобі втілити в життя свої найсміливіші мрії і реалізувати свій потенціал. (більше…)
 • Наталя Борисовська
  Наталя Борисовська
  Не так давно, я була і сама військовослужбовцем Збройних Сил України. За плечима  майже 9 років служби, 2 роки з них на війні. (більше…)
 • Олег Зубрицький
  Олег Зубрицький
  До війни, саме війни, а не АТО, працював в великих компаніях. Мав великий досвід в різних сферах.  Безпечно жив: хороша платня, велика родина... Прийшов 2014рік... Одразу вирішив добровольцем піти на фронт .   (більше…)
 • Аліна Титарчук
  Аліна Титарчук
  Працюю бухгалтером з 2008 року. Маю диплом, як не дивно,  з обліку та аудиту). Маю досвід роботи, в основному, в комерційних фірмах. (більше…)
 • Михайло Мартищук
  Михайло Мартищук
  Свого часу я пройшов тернистою стежиною, тепер йду тією яку шукав. Головне для мене  - це родина, яка отримує від тебе тепло та турботу. (більше…)
 • Роман Нагорний
  Роман Нагорний
  За фахом і професією юрист. Вважаю себе не байдужою людиною. А якщо не байдужий, значить цікаво все. Все що відбувається в нашому житті сьогодні. (більше…)
 • Вікторія Бурова
  Вікторія Бурова
  Кризовий консультант, психотерапевт, сертифікований гештальт-терапевт. Важливою темою моєї професійної діяльності стала тема КРИЗ і ТРАВМ. (більше…)
 • Бунтова Тамара Анатоліївна
  Бунтова Тамара Анатоліївна
  Маю приватну психологічну практику з 2008 року. Закінчила Житомирський державний університет ім. І. Франка за спеціальністю психолог. (більше…)
 • Кім Валентин
  Кім Валентин
  1994-1998. Київський інститут внутрішніх справ, психологічний факультет. Специальність – психолог-практик. Загальний стаж роботи – 10 років. (більше…)

Наші партнери

 • Воскресіння. Живе радіо
 • Глобальний договір ООН
 • Ресурсний центр ГУРТ
 • Приватне Охоронне Підприємство “Титан”
 • Спілка ветеранів війни з Росією
  Спілка ветеранів війни з Росією
 • DECOSUN СОНЦЕЗАХИСНІ СИСТЕМИ
 • Серця кіборгів
 • ПрАТ АК Київводоканал
 • EWL Group
 • Національна логістична компанія SAT
 • ДАХК «Артем»
 • Транспортна компанія EXPRESS T
 • КП «Київський метрополітен»
 • КП «Київпастранс»
 • Національна мережа будівельно-господарських гіпермаркетів «Епіцентр К»
 • ГО “Рада ветеранів АТО Дніпровського району міста Києва”
 • Воїну - гідна праця
 • Всеукраїнський союз ветеранів АТО
 • Українці разом
 • Спілка Учасників, Ветеранів, Інвалідів АТО та бойових дій - СУВІАТО
 • Елеос
 • Київська Міська спілка ветеранів
 • Нова країна
 • Національна гвардія України
 • УПЦ КП
 • Генеральний Штаб України

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close