Напрямки роботи:

 • Співпрацюємо з кращими роботодавцями.
 • Розбудовуємо партнерство з провідними учасниками професійної спільноти.
 • Допомагаємо з пошуком роботи захисникам України та членам їхніх сімей.
 • Сприяємо підвищенню кваліфікації.
 • Надаємо консультації з кадрових питань.
 • Супроводжуємо працевлаштування та адаптацію на новому робочому місці.

Центр AXIOS  реалізує проект «Знайди себе в ІТ», який дозволить вам пройти фахові сертифіковані курси абсолютно безкоштовно. Ті кандидати, які навчатимуться, матимуть шанс отримати роботу та досягти професійного успіху в IT-галузі. Зокрема, це актуально і для людей з обмеженою працездатністю, адже ця професія дозволяє працювати дистанційно.
Докладніше

Михайло Мартищук. Керівник HR-відділу

Свого часу я пройшов тернистою стежиною, тепер йду тією яку шукав. Головне для мене  - це родина, яка
отримує від тебе тепло та турботу.
Тож маючи певний досвід, хочу ділитися та направляти людей не йти
складним шляхом.
Впевнено рухатись у світле майбутнє, бути прикладом для інших, навчитись любити та поважати близьких, бути стриманим і обачним, вчитись прощати близьких серцю людей. Маючи за плечима такий набір - кожен зможе подолати будь-які складнощі в житті. Все залежить тільки від нас самих, і нам вирішувати, на яке майбутнє ми заслуговуємо.

Ольга Завялова. HR-менеджер

Для мене в житті головним є те, що я можу підтримати та допомогти! За освітою я практичний психолог, але психологія - це мій стиль життя. Також мені дуже подобається медицина. Маю досвід підбору персоналу, формування команди, адаптації та супровід персоналу різного рівня та спеціалізації. Але, коли почалась війна, я не змогла залишатись осторонь і пішла на війну в ролі парамедика. Я чітко розумію, що поки в нашій країні йде війна, для мене головною метою є - бути поряд з тими, кому потрібна моя підтримка та допомога. Але і після закінчення війни наша робота та діяльність буде потрібна та ми зможемо професійно і чітко допомагати всім тих, хто цього потребує. Я дуже мріяла займатися соціальною роботою і моя діяльність в центрі для меня - справжнє щастя. Мрії збуваюся, якщо наполегливо йти до своєї мети та багато працювати.

 • Працевлаштування

  Працевлаштування

  Працевлаштування

  Професійна команда Центру AXIOS поверне вам впевненість, надасть всю необхідну інформацію та допоможе знайти гідне вас місце роботи.

  Детальніше
 • Юридична консультація

  Юридична консультація

  Юридична консультація

  Важливим напрямком діяльності Центру AXIOS є юридичні консультації захисників України та їх родин щодо гарантованих законами прав та пільг.

  Детальніше
 • Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Перекваліфікація

  Щоб допомогти вам отримати хорошу роботу та гідну винагороду за неї, ми пропонуємо пройти курси чи відвідати семінари, поповнити скарбничку навичок, а відтак заручитися додатковою впевненістю.

  Детальніше

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close