Ігор Касьян, засновник сучасної школи англійської мови EAP (English Among People)

До річниці діяльності Центру Axios ми розповідаємо про історії успіху наших клієнтів - ветеранів російсько-української війни, волонтерів, які після демобілізації успішно повернулися до мирного життя, і знайшли себе у нових професіях, або відкрили для себе нові горизонти у працевлаштуванні.
 
Ігор Касьян, засновник сучасної школи англійської мови EAP (English Among People)
 
Я брав участь у бойових діях на Сході України з 2014 по 2016 роки. У 2016-му звільнився з лав Збройних сил України за станом здоров`я і повернувся до цивільного життя. Почалось адаптування та безмежні пошуки роботи. Мріяв знайти справу, якій присвятив би своє подальше життя. Розглядав різні варіанти. Дуже хотілося мати роботу, на якій міг би застосовувати знання англійської мови.
 
У процесі мого навчання на різних курсах з вивчення англійської мови, відряджень за кордон та відвідування розмовних клубів, я зрозумів, що необхідно змінювати методику навчання. Для цього мені потрібна була команда однодумців. І я знайшов таких ідейників: бойового побратима Олега Кулакова та викладача англійської мови Ольгу Кронду.
 
Унікальність нашої методики полягає у тому, що практичні заняття проводяться на реальній місцевості, з квестовими завданнями, ролями та легендами, у таких місцях як аеропорт, музей, готель, ресторан тощо. Методика була відпрацьована практично у реальних умовах. Вона допомагає швидше запам`ятовувати слова, долати мовний бар’єр та опановувати англійську мову.
 
З цією ідеєю я звернувся до бізнес-інкубатора Центру AXIOS. Тут отримав низку дієвих порад, які допомогли викристалізувати ідею та запустити проект – сучасну школу англійської EAP (English Among People). Ми вже набрали кілька груп різного рівня знання мови. Всередині вересня 2017-го успішно провели перше заняття.
 
Тішить, що наш проект підтримує чимало людей. Допомагають і з орендою приміщення, і з IT-розвитком та медіа-просуванням. Це додає сил та віри в те, що у цивільному житті є велика підтримка ветеранів.
У планах – проводити безкоштовні уроки англійської для дітей, батьки яких воювали на Сході України, переселенців та сиріт віком від 8 до 18 років. Також хочемо робити безкоштовні екскурсії для туристів-іноземців.
 
Дорогами війни…
Я кадровий офіцер за фахом. Коли почалася війна на Донбасі, звісно ж, опинився там, де найбільш потрібен. Служив у 95-ій окремій аеромобільній бригаді (м. Житомир). Займав посаду командира розвідувального взводу розвідувальної роти 95 ОАЕМБр (окремої аеромобільної бригади).
Брав участь у бойових діях на горі Карачун, околиці м. Слов’янськ (Семенівка, Крива Лука), м. Красний Лиман в Донецькій області, околиці м. Краматорськ, м. Кремінне в Луганській області, околиці м. Лисичанськ, нафтопереробний завод біля м. Лисичанськ. Здійснив рейд з 95-ю ОАЕМБр (Дебальцеве — Гірне — Петрівське - Савур-Могила — Степанівка — Маринівка — Міусинськ — Красний Луч). Він увійшов у військову світову історію як найдовший рейд. Загалом пройдено приблизно 470км, з них 170 км тилами противника.
 
Сучасна школа англійської мови EAP (English Among People)
м. Київ, пров. Киянівський, 3-7
http://eap.pp.ua/
 

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close