Лекція для військових, рідних військових, волонтерів та інших про синдром посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Як виявити? Які існують можливості надання допомоги? Мета
лекції: Розкрити сутність поняття ПТСР (посттравматичний стресовий розлад), його прояви, а також прояви, які до
поняття ПТСР не мають відношення.
Донести до аудиторії різницю між поняттями «нормальна реакція людини на ненормальні обставини», «соціальна адаптація» та «посттравматичний стресовий розлад». Виявити можливі страхи оточення щодо поняття ПТСР.
Бажаючих просимо заздалегідь реєструватися на участь в лекції за цим посиланням
Приходьте! Участь безкоштовна!
11.04 о 17-00
Київ, вул. Трьохсвятительська 4Б
050 438 76 58
044 270 69 53