Звернення до психолога як шлях до ефективного подолання труднощів

Поради психолога Центру AXIOS, Тамари Бунтової:

На теренах Інтернета можна прочитати багато порад (я сама їх надаю, в коментарях), які допомагають справитись з труднощами, що виникають. Ці поради можна використовувати у разі, коли Ви не маєте доступу до спеціаліста. Або не маєте доступу до спеціаліста, якому можете довіритись. Хочу нагадати, що самолікування шкідливе для вашого здоров’я. Чи стали б ви лікувати апендицит або ставити пломбу на зуб самостійно? Або змогли б ви надати собі допомогу, якщо стався будь-який напад? Тому при першій можливості зверніться до фахівця!

Але ж ми все одно використовуємо такі поради)) Тому зверніть увагу на такі речі:
1. Дивіться, хто ці поради надає. Психолог чи клієнт? Найчастіше, поради викладають у загальний доступ клієнти, яким вони допомогли. Але, нагадую, що вони спрацювали саме з вашим знайомим/знайомою тому, що консультантом були враховані його особливості та обставини. Що може не збігатися з вашими.
2. Якщо ж пораду надає психолог, зверніть увагу на його ім’я та досвід,освіту, спеціалізацію, відгуки клієнтів та відвідувачів.
3. Без особливої шкоди можна використовувати письмові техніки (прописати у зошиті те, що вас турбує); тестові техніки (навіть ( особливо) жартівливі тести можуть мати позитивний ефект).
Вважаю доцільним нагадати, що самопоміч доречна тільки за умови відсутності фахівця, а питання, що вас хвилює – потребує вирішення, навіть якщо ви змогли пережити іще один день.

Будьте уважні до своєї психіки, і життя посміхнеться вам!

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close