Якщо ви хочете дізнатись багато нового про історію та сьогодення Київського метрополітену, вам варто відвідати цей цікавий музей.
Перші поїзди метро були трьохвагонними, тому експозиція розміщена в трьох залах. Перший зал присвячено спорудженню та відкриттю черг метрополітену різних років. Другий зал розкаже вам про служби метрополітену. На кожному із стендів ― розповідь про підрозділ та людей, які у ньому працюють.
У третьому залі встановлено перший первинний годинник з центральної часової станції метро, що синхронізував час та інтервали, діючий макет роботи оборотного тупику.
Просимо заздалегідь реєструватися на екскурсію за телефоном: 050 438 76 58
П’ятниця 9 червня. Збираємось на 13-45 за адресою: проспект Перемоги 35.