Діти із малозабезпечених сімей міста Києва, Київська обласна державна адміністрація, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді завітали до Святійшого патріарха Київського і всієї Руси-України ФІЛАРЕТА.
Діти розказували вірші та співали пісні про Святого Миколая під музичний супровід на баяні організатора заходу, студента 3 курсу КПБА Бейка Івана. Після святкового виступу Святійшій Патріарх Філарет вручив дітям святкові подарунки та Молитовник, щоб ніколи не забувати про молитву.
Дякуємо благодійніку Андрію Мацолі за святкові подарунки для дітей.