Ініціатор створення AXIOS Центру, український бізнесмен та меценат Андрій Мацола розповідає, що ідея заснування Центру належить колишнім учасникам АТО, та пояснює: “Сьогодні в нашій країні кожна компанія, кожен громадянин України в тій чи іншій формі допомагає армії. Ми - одна з таких компаній, і я - один з таких українців. Але складність полягає в тому, що, по-перше, така індивідуальна допомога носить не системний характер, а, по-друге, ми не знаємо точно, що саме армії необхідно в цей момент. Створивши Центр, ми маємо змогу отримувати актуальну інформацію про першочергові потреби від Генерального штабу, від волонтерів, а також від інших організацій, які допомагають армії.
Головний напрямок роботи нашого Центру - це системна допомога в працевлаштуванні тих, хто повернувся з передової. Я, як підприємець, добре знаю, наскільки важливо займатись тією справою, котру любиш і до якої маєш талант. Коли займаєшся улюбленою справою, сумні думки відходять, а день проходить цікаво та швидко. Ми будемо намагатися визначити сильні сторони наших хлопців та прислухатися до їхніх побажань щодо працевлаштування. Наша ціль і наше завдання - надати їм змогу займатися тією справою, до якої вони мають талант, щоб наші захисники якнайшвидше змогли забути весь той жах, який їм довелось пережити, і повернутись до нормального мирного життя. Я переконаний, що в майбутньому такі Центри відіграють значну роль в забезпечені нормального психологічного стану наших воїнів “.