Центр Axios презентував у Дніпрі свою діяльність і домовився про об’єднання зусиль ветеранських організацій для створення подібного центру допомоги ветеранам російсько-української війни.
У заході прийняли також прийняли участь наші партнери, зокрема представники ГО “Ріка життя” на чолі з Валентиною Проніною, які займаються відкриттям у місті Центру допомоги захисникам України, Дніпровський центр зайнятості та інші громадські організації. За принцип вони хочуть обрати алгоритми діяльності Центру Axios.
Згодом була проведена зустріч із місцевими ветеранськими та волонтерськими організаціями Дніпровщини.